Estetyka uśmiechu - Dental Clinic

Estetyka uśmiechu

Za zdjęciami zamieszczonymi w naszej Galerii Uśmiechu kryją się prawdziwe historie pacjentów, którzy zawalczyli o zdrowe i piękne zęby. Po zabiegach z zakresu estetyki uśmiechu, pacjenci opuszczają gabinet jako inni ludzie – uśmiechnięci, bardziej pewni siebie, rozpromienieni. Wygląd zębów ma niebagatelne znaczenie dla naszego wizerunku. Ludzie o równych, białych zębach są bardziej otwarci na innych ludzi, bardziej przebojowi, wyglądają młodziej. Niestety nie każdy został obdarzony przez naturę takim atutem. Wówczas z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna.

 

Estetyka uśmiechu bazuje na różnych dziedzinach stomatologii. Obejmuje wszystko co wiąże się z poprawieniem wyglądu uzębienia, w tym między innymi naturalnie wyglądające wypełnienia kompozytowe, odbudowę zębów bardzo zniszczonych z zastosowaniem koron porcelanowych, licówki porcelanowe oraz wybielanie. Posiadamy własną pracownię protetyczną. Zajmujemy się projektowaniem i rekonstruowaniem uśmiechu nawet w najtrudniejszych przypadkach. W naszej ofercie znajduje się także leczenie implantologiczne.

 

Życie jest zbyt krótkie, by tracić je na kompleksy z powodu brzydkiego uśmiechu. Nigdy nie jest za późno na zmiany. Nowoczesna stomatologia oferuje metody, dzięki którym wygląd zębów można poprawić szybko, bezboleśnie i praktycznie bezinwazyjnie. W Centrum Stomatologicznym i Pracowni Protetycznej Dental Clinic skorzystasz z wygodnych form finansowania leczenia w systemie MediRaty. Zadbane zęby i nowy wizerunek są dostępne na wyciągnięcie ręki!

Anna Dental Clinic

Szeroka 119/120, 80-835 Gdańsk
+48 58 300 01 94