Piotr

Od rejestracji telefonicznej poprzez recepcję, zabieg aż do wyjścia. Ja osobiście jeszcze nigdy nie otrzymałem tak rzetelnej informacji dotyczącej leczenia jak tu. Zupełnie odmieniło się moje nastawienie do wizyt u dentysty. Zabiegi wykonane delikatnie, bezboleśnie i fachowo. Pozdrawiam

Julia

Obsługa sympatyczna i miła atmosfera, a ceny przystępne. Polecam!

Tomasz

Wow, polecone przez znajomych magiczne miejsce, gdzie cały zespół sprawia, że wizyta u stomatologa staje się przyjemnością. Dziękuję za opiekę, poradę, miłe towarzystwo i, oczywiście, profesjonalnie wykonane zabiegi. Jestem zachwycony.

Greg

Gorąco polecam. Bardzo kompetentna i sympatyczna obsługa. Komfortowe warunki i dobry sprzęt. :)

Joanna

Z pełnym zaufaniem oddaje moje zęby pod opiekę Pani Ani już od ponad 10 lat... tak jak reszta mojej rodziny... w gabinetach pracują prawdziwi specjaliści jak Pani Alicja, u której syn 4 latek przełamal swój strach i teraz w wieku 10 lat nie muszę nawet z nim wchodzić do gabinetu... Pan Ania ma prawdziwe wyczucie estetyki... dba o najmniejszy szczegół w swojej pracy... jestem bardzo wymagającą klientką... życzę samych sukcesów.

Beata

Od 11 lat korzystam z usług Dental Clinic i pani Ani. Zawsze profesjonalna obsługa klienta. Polecam!!!

Iwona

Pomocny, zawsze uśmiechnięty, profesjonalny personel, ogromnie polecam!

Marcin

Perfekcyjnie wykonana robota. Najlepszy dentysta w Gdańsku. Polecam, licówki wykonane bardzo naturalnie. Sam proces zaczynamy od wybielania zębów, później pomiary i do dzieła. Super

Natalia

Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność. Stomatologia Anna Dental Clinic. Wszystko perfekcyjnie: profesjonalizm lekarzy, przytulna atmosfera, uśmiechnięte dziewczyny na recepcji, tworząc przyjazną atmosferę relaksu. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości. Polecam wszystkim!