Kolejna niesamowita metamorfoza na naszym koncie. Emilia trafiła do nas po korektach estetycznych uzębienia. Kilka lat temu w innej klinice zastosowano u niej licówki kompozytowe, które po kilku latach przebarwiły się i starły. Do tego nie była zachowana okluzja (brak prawidłowego zgryzu i kontaktu między górnymi i dolnymi zębami) co objawiało się bólami głowy i żuchwy,pacjentka nie mogła gryźć.

Dla lek. dent. Anny Sarzyńskiej nie ma przypadków trudnych a przywrócenie prawidłowego zgryzu i odbudowa estetyczna to pasja zawodowa. W tym przypadku zastosowała niezawodne licówki porcelanowe i korony pełnoceramiczne, które jak już wcześniej pisaliśmy są niezawodną, trwałą i wysoko estetyczną metodą odbudowy uzębienia.

W trakcie procesu leczenia stomatologią zachowawczą zajęła się lek. dent. Oktawia Zacharek i oczywiście nie mogło zabraknąć przy tej pracy naszej Pracowni Protetycznej pani Anity Walerzak. Dzięki lek. dent. Annie Sarzyńkiej i jej niezawodnemu zespołowi oraz zaangażowaniu pacjentki udało się nam wypracować fantastyczny efekt.

 

Kliknij aby powiększyć fotografię Anna_Dental_Clinic_Example_05_01.jpg
Przed zabiegiem
Kliknij aby powiększyć fotografię Anna_Dental_Clinic_Example_05_02.jpg
Po zabiegu
Kliknij aby powiększyć fotografię Anna_Dental_Clinic_Example_05_03.jpg
Przed zabiegiem
Kliknij aby powiększyć fotografię Anna_Dental_Clinic_Example_05_04.jpg
Po zabiegu
Kliknij aby powiększyć fotografię Anna_Dental_Clinic_Example_05_05.jpg
Przed zabiegiem
Kliknij aby powiększyć fotografię Anna_Dental_Clinic_Example_05_06.jpg
Po zabiegu