Leczenie kanałowe – co to jest i na czym polega?

Leczenie endodontyczne, czyli tak zwane leczenie kanałowe jest to bardzo popularna metoda umożliwiająca długie zachowanie własnych zębów w jamie ustnej.

Stomatologiczny Lifting Twarzy / Dental Face Lifting

Czy wiecie, że można wygładzać zmarszczki na twarzy, uzyskać efekt powiększonych ust oraz odmłodzić wygląd o kilkanaście lat bez ostrzykiwania czy innych inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej?

Bonding – czyli jak uzyskać piękny uśmiech bez szlifowania zębów?

Bonding jest nieinwazyjną metodą poprawy wyglądu zębów wyknywany na jednej wizycie u dentysty.

Jak często chodzić do dentysty na kontrolę stanu uzębienia?

Regularne wizyty u stomatologa są kluczowe dla zachowania zdrowego stanu jamy ustnej, jednak wiele osób nie wie, jak często powinno się zgłaszać na kontrolę. Poznaj główne czynniki, które wpływają na częstotliwość wizyt u dentysty, oraz zalecenia ekspertów co do potrzeb takich kontroli.

Jakie zabiegi obejmuje stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która koncentruje się na poprawie estetyki uśmiechu. Dzięki innowacyjnym metodom leczenia, stomatolodzy mogą spełnić marzenia pacjentów o zdrowych i wizualnie idealnych zębach. Oto przykłady zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, które pomagają uzyskać piękny uśmiech.

Z jakich elementów składa się implant zęba?

Implanty zębowe do wyłączników, które otwierają dostęp do hamulców zębów. W artykułach, które są elementami konstrukcyjnymi, z których są zbudowane implanty oraz ich wtyczka w produkcie odbudowym uśmiechu.