Stomatolog – Gdańsk

Jeśli poszukują Państwo stomatologa z Gdańska, który w sposób wysoce profesjonalny i kompleksowy dba o zdrowie i estetykę uśmiechu pacjentów, zapraszamy do naszej nowoczesnej placówki medycznej. Klinika stomatologiczna Anna Dental Clinic powstała w 2006 roku z inicjatywy lek. dent. Anny Sarzyńskiej – eksperta w zakresie stomatologii estetycznej. Jest to miejsce, w którym prowadzona jest profilaktyka i leczenie uzębienia u osób dorosłych. Nasi specjaliści z dziedziny stomatologii i jej pokrewnych zajmują się leczeniem próchnicy i chorób przyzębia, chirurgią stomatologiczną, protetyką, periodontologią oraz implantologią. To z kolei oznacza, że w naszej klinice można uzyskać pełny, piękny uśmiech, niezależnie od tego, jaki był początkowy problem stomatologiczny pacjentów.

Leczenie stomatologiczne bez bólu

Tym wyróżnia się dobry stomatolog, że nie zależy mu jedynie na efektach zabiegu, ale także na tym, aby pacjenci czuli się w jego gabinecie dobrze zaopiekowani oraz bezpieczni. Tymczasem strach przed dentystą jest jednym z powodów zaniedbań w zakresie stanu zdrowia zębów także u dorosłych. Powodem tego strachu są bardzo często przykre doświadczenia bólu pozostałe jeszcze z pierwszych wizyt w czasach, kiedy stomatolodzy nie traktowali komfortu pacjenta priorytetowo, m.in. dlatego, że mieli ograniczone możliwości bezbolesnego leczenia zębów i chorób przyzębia.

Współcześnie stomatolodzy przede wszystkim dążą do tego, aby za wszelką cenę uratować zęby nawet bardzo mocno zaatakowane próchnicą, które dawniej kwalifikowałyby się do usunięcia już na pierwszej wizycie w gabinecie. Specjaliści dbają też, aby leczenie przeprowadzane przez czy to chirurga stomatologa, czy implantologa, czy też stomatologa protetyka, odbywało się w poczuciu zrozumienia, że wrażliwość każdego pacjenta na ból jest inna.

W Anna Dental Clinic w jednakowym stopniu dbamy o zdrowie zębów, jak i o komfort pacjentów. Każdy zabieg w naszej klinice odbywa się w komputerowym znieczuleniu The Wand. Jest to innowacyjna technologia, dzięki której znieczulenie miejscowe działa natychmiastowo po przyłożeniu aplikatora do dziąsła, zanim jeszcze igła zostanie wprowadzona w głąb jego tkanki. Dodatkowo zabieg dentystyczny można przeprowadzić zaraz po podaniu preparatu, co powoduje oszczędność czasu.

Ponad 10 000 metamorfoz uśmiechu pacjentów

W stomatologii, tak jak i w innych dziedzinach medycyny, warto oddać swoje zdrowie w ręce doświadczonych specjalistów, którzy mieli już do czynienia z różnymi przypadkami chorób. Prowadzimy działalność od 2006 roku i w tym czasie zetknęliśmy się praktycznie z każdym problemem stomatologicznym zarówno natury zdrowotnej, jak i estetycznej. Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym licznymi certyfikatami, stale podnoszący kwalifikacje zawodowe – tak, aby dzięki najwyższym standardom pracy przywracać zębom naszych pacjentów wszelkie funkcje oraz nienaganny wygląd.

Gabinety naszej kliniki wyposażone są w najnowszej klasy urządzenia, pozwalające na przeprowadzenie nawet bardzo złożonych zabiegów – zarówno chirurgicznych, jak i z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji czy periodontologii. Oferujemy również pomoc pacjentom z problemami związanymi z działaniem stawu szczękowego oraz tym, którzy wymagają rekonstrukcji po nowotworach jamy ustnej – oferując jednocześnie pełną opiekę pozabiegową i profilaktyczną. Ponadto mamy własne laboratorium, w związku z czym możemy również zaoferować kompleksowe usługi w zakresie leczenia protetycznego oraz badań okresowych. Dzięki wielopłaszczyznowym działaniom stomatologicznym, zdrowy, piękny uśmiech otrzymało dotychczas ponad 10 000 pacjentów naszej kliniki w Gdańsku.

Dołącz do zadowolonych pacjentów naszego dentysty

Jako specjaliści aż nazbyt dobrze wiemy, że im wcześniej człowiek zadba o swój uśmiech, tym dla niego samego lepiej. Dbając od najmłodszych lat o właściwą higienę jamy ustnej, bywając regularnie u dentysty i poddając się zabiegom profilaktycznym, ustrzegamy się przed bardziej skomplikowanym i kosztownym leczeniem. Dlatego wszystkim Państwu radzimy, aby nie zaniedbywać swoich obowiązków związanych z profilaktyką czy leczeniem zębów i nie odkładać ich na potem, gdyż piękny uśmiech to najlepsza wizytówka każdego człowieka.

 

Nasz zespół

Mediraty