Za zdjęciami zamieszczonymi w naszej Galerii Uśmiechu kryją się prawdziwe historie naszych pacjentów, którzy zawalczyli o zdrowe i piękne zęby. Po zabiegach z zakresu estetyki uśmiechu pacjenci opuszczają gabinet jako inni ludzie – uśmiechnięci, bardziej pewni siebie, rozpromienieni. Wygląd zębów ma niebagatelne znaczenie dla wizerunku każdego z nas. Jako, że nie każdy został obdarzony przez naturę takim atutem, z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna.

Estetyka uśmiechu bazuje na różnych dziedzinach stomatologii. Obejmuje wszystko, co wiąże się z poprawieniem wyglądu uzębienia, w tym między innymi naturalnie wyglądające wypełnienia kompozytowe, odbudowę zębów bardzo zniszczonych z zastosowaniem koron porcelanowych, licówki porcelanowe, oraz wybielanie. W Anna Dental Clinic posiadamy własną pracownię protetyczną, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe leczenie od projektowania uśmiechu po jego kompleksową rekonstrukcję, nawet w najtrudniejszych przypadkach. W naszej ofercie znajduje się także leczenie implantologiczne.

Piękny uśmiech to nowa jakość życia. Nigdy nie jest za późno na jego poprawę. Nowoczesna stomatologia oferuje metody, dzięki którym wygląd zębów można poprawić szybko, bezboleśnie i praktycznie bezinwazyjnie. W Centrum Stomatologicznym i Pracowni Protetycznej Anna Dental Clinic oferujemy wygodnych formy finansowania leczenia w systemie MediRaty. Dzięki temu, zadbane zęby i nowy wizerunek są dostępne na wyciągnięcie ręki!