Założycielka i właścicielka Kliniki Stomatologicznej Anna Dental Clinic.

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ze specjalizacją z protetyki stomatologicznej. Wiedzę zdobywała również podczas studiów na Uniwersytecie w Sienie, jednym z najważniejszych ośrodków badawczych w dziedzinie stomatologii. Te doświadczenia i możliwości kształcenia się pod okiem prof. Marco Ferrari, pozwoliły jej przenieść na polski rynek najwyższe standardy, gwarantujące pacjentom dbałość i precyzję w każdym zabiegu realizowanym w klinice.

Logo BACDLek. dent. Anna Sarzyńska jest członkiem British Academy of Cosmetic Dentistry BACD

 

Prywatnie miłośniczka podróży, aktywnego i zdrowego stylu życia, pasjonatka narciarstwa, oraz wszelkich przejawów dobrej sztuki.

"Stomatologia estetyczna jest moją pasją. Jest to dla mnie połączenie artyzmu, perfekcjonizmu, sztuki i inżynierskich umiejętności, a także wiedzy psychologicznej. Każdy pacjent jest indywidualny i jedyny w swoim rodzaju. Jego uśmiech powinien dodawać twarzy piękna i harmonii, a jednocześnie podkreślać indywidualny charakter człowieka, bez efektu sztuczności. Dlatego każda nasza metamorfoza to nie produkt z maszyny, ale proces wymagający wyczucia estetyki delikatności, harmonii i elegancji – przy jednoczesnej dbałości o zdrowie naszych"
– Lek. dent. Anna Sarzyńska.

 

Powrót