Stomatologia jest naszą pasją.

Wiemy, że zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko walor estetyczny, ale przede wszystkim swoboda ekspresji. Dlatego też w naszej pracy tak dużą uwagę poświęcamy relacji z pacjentem, zrozumieniu potrzeb i dokładnym przedstawieniu procesu leczenia.

Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem, potwierdzonym licznymi certyfikatami, stale podnoszący kwalifikacje zawodowe – tak by dzięki najwyższym standardom pracy przywrócać zębom naszych pacjentów wszelkie funkcje oraz estetyczny wygląd.

Gabinety naszej kliniki wyposażone są w najnowszej klasy urządzenia, pozwalające na przeprowadzenie nawet bardzo złożonych zabiegów – zarówno chirurgicznych jak i z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji czy periodontologii. Oferujemy również pomoc pacjentom z problemami związanymi z działaniem stawu szczękowego oraz tymi, którzy wymagają rekonstrukcji po nowotworach jamy ustnej – oferując jednocześnie pełną opiekę pozabiegową i profilaktyczną.

Dzięki własnemu laboratorium możemy również zaoferować kompleksowe usługi w zakresie leczenia protetycznego oraz badań okresowych.

Klinika stomatologiczna Anna Dental Clinic powstała w 2006 roku z inicjatywy lek. dent. Anny Sarzyńskiej – eksperta w zakresie stomatologii estetycznej. Naszym pacjentom oferujemy bezbolesne specjalistyczne leczenie. Każdy zabieg w naszej klinice odbywa się w komputerowym znieczuleniu The Wand. Leczymy pacjentów z Polski i zagranicy. Przez 15 lat pracy zrealizowaliśmy ponad 10 000 metamorfoz uśmiechu.

 

Nasz zespół