O nas - Dental Clinic

O nas

pl1Lek.Stom. ANNA SARZYŃSKA

Dentysta stomatologi estetycznej i protetyki

Anna Sarzyńska jest członkiem British Academy of Cosmetic Dentistry BACD.

bacd

Pozwól nam zadbać o Twój idealny uśmiech!

Dr Sarzyńska jest magistrem protetyki z praktyką w zawodzie od 2000 roku, znakomitą reputacją dzięki wysokiej jakości usług i opieki nad pacjentem. Dr Sarzyńska zdobyła tytuł magistra na prestiżowym uniwersytecie w Sienie, we Włoszech. Wraz ze swoim zespołem oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii kosmetycznej, co pozwala uzyskać uśmiech, o jakim marzyłeś.

Nasz gabinet jest wyposażony w urządzenia będące najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Posiadamy również własne duże laboratorium dentystyczne, co pozwala nam zaoferować wszelkie usługi dentystyczne: od okresowych badań po całkowitą zmianę wyglądu uzębienia w celu uzyskania pięknego uśmiechu. Jesteśmy staranni i delikatni, zdajemy sobie sprawę z wagi zdrowego uśmiechu. Zapraszamy do skorzystania z oferty dr Sarzyńskiej.

Dzięki naszej wiedzy i wysokim kwalifikacjom uzyskanym na szkoleniach, możemy przywrócić zębom wszelkie funkcje oraz estetyczny wygląd.

Oferujemy zakładanie koron, implantów, mostów, licówek, wkładów i nakładów koronowych, całkowitych i częściowych protez.

Leczymy TMD – problemy stawu (zawiasu) szczękowego, uszkodzenia wypadkowe, wykonujemy rekonstrukcje po nowotworach jamy ustnej i prowadzimy stałą opiekę pozabiegową.

Wielu naszych pacjentów wymaga kompleksowej obsługi, więc naszym zadaniem jest postawienie właściwej diagnozy i dokładne zrozumienie ich potrzeb. Przedstawiamy im ryzyka i korzyści poszczególnych zabiegów i opcji, więc pacjenci mogą podjąć świadomą decyzję dotyczącą ich uzębienia.

Lek.Stom. Anna Sarzyńska

O nas

Anna Dental Clinic

Szeroka 119/120, 80-835 Gdańsk
+48 58 300 01 94